572 ₴
| внутренний диаметр большой шестерни | гладкая посадка 17 мм |
| наружный диаметр большой шестерни | 81 мм |
| внутренний диаметр малой шестерни | гладкая посадка 9 мм |
| высота малой шестерни | 19 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота малої шестерні | 20 |
| Внутрішній діаметр великої шестерні | 17 |
| Внутрішній діаметр малої шестерні | 9 |
| Зовнішній діаметр великої шестерні | 81 |
| Категория | Пары |
| Регионы доставки | Вся Украина |