264 ₴/комплект
Показать оптовые цены| внутренний диаметр большой шестерни</td> | шпонка 10 мм |
| наружный диаметр большой шестерни | 47 мм |
| внутренний диаметр малой шестерни | 8 мм |
| высота малой шестерни | 18 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black+Decker |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота малої шестерні | 14.5 |
| Внутрішній діаметр великої шестерні | 10 |
| Внутрішній діаметр малої шестерні | 7 |
| Зовнішній діаметр великої шестерні | 47 |
| Категория | Пары |
| Регионы доставки | Вся Украина |