88 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
| внутрішній діаметр великої шестерні | шпонка 10 мм |
| зовнішній діаметр великої шестерні | 49 мм |
| внутрішній діаметр малої шестерні | шпонка 7 мм |
| висота малої шестерні | 14 мм |
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Висота малої шестерні | 14 |
| Внутрішній діаметр великої шестерні | 10 |
| Внутрішній діаметр малої шестерні | 8 |
| Зовнішній діаметр великої шестерні | 49 |
| Категория | Пары |
| Регионы доставки | Вся Украина |