| Гарантія | 6 мес. |
|---|---|
| Робочий тиск | до 3 атм |
| Діаметр форсунки | 1.4 мм |
| Витрата повітря | 230-300 л/хв |
| Розташування бачка | верхнее |
| Об'єм бачка | 600 мл |
| Материал бачка | пластик |
| Діаметр шланга | 6-8 мм |
| Вага | 0,950 кг |
| Об'єм |
0,005584 куб.м
|
Призначений для професійних робіт;
Дуже високі показники перенесення ЛКМ — до 75%;
Можна використовувати більшість різновидів ЛФМ;
Плоский і овальний факели,
Компактний, ергономічний корпус дає змогу оптимально використовувати всі можливості інструмента та забезпечує максимальний комфорт роботи;
Бачок зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує довготривалість експлуатації інструмента та простоту в його обслуговуванні;