660 ₴
Стовбур (ствол) для перфоратора Інтерскол в зборі 900 Ат
Ствол підходить до перфоратора Blaucraft BPH-800
| Діаметр внутрішній | 26 мм |
| Діаметр зовнішній | 31 мм |
| загальна довжина | 138 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип запчастини | Шпіндель |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Перфоратори |
| Спосіб оплати | Накладений платіж оплата на карту банку(передоплата), готівкою |
| Регіони доставки | Вся Україна |